Akční sleva až 25 000 Kč (10% na veškerý nábytek na míru)

O společnosti

Tradiční rakouský nábytek P.MAX

Nábytek MAX je výhradním zastoupením rakouské společnosti P.MAX již od roku 1999. V Rakousku patří mezi jednu z největších společností v oboru výroby nábytku na míru. V současné době má více než tři desítky prodejen v Evropě. Společnost P.MAX působí v oboru výroby nábytku již více než 50 let.

Celkovou koncepcí společnosti P.MAX je výroba nábytku na míru v té nejvyšší kvalitě, a to jak materiálu, tak technického zpracování. Přesto jsou ceny nábytku často srovnatelné s cenami nábytku sériové výroby.

P.MAX - výrobní hala  P.MAX - materiály

Individuální řešení nábytku pro každý prostor

V našem interiérovém studiu v Praze nabízíme našim zákazníkům nadstandardní služby v oblasti návrhu a výroby nábytku na míru. V rámci návrhu optimálního řešení pro Vás bezplatně vytvoříme 3D návrh, který respektuje Vaše individuální požadavky, daný prostor a cíle využití.

Jednotlivé interiérové celky navrhujeme logicky uspořádané a rozdělené dle využití, jako jsou například kuchyně, koupelnový nábytek, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, pracovny. Navrhneme a vyrobíme nábytek i pro zcela atypický prostor.

Filozofií našeho studia je celkový pocit z místa, kde se žije od A do Z. A to není jen fráze, každý ve svém obydlí tráví ty nejlepší chvíle svého života.

S výběrem správného typu materiálu nebo vhodným řešením přímo pro vás, Vám velmi rád poradí náš profesionální personál. Ten je tvořen jen opravdovými odborníky v oblastech interiérů a nábytku na míru. Neváhejte tedy a s důvěrou se na nás obraťte nebo si přijďte pro inspiraci nebo radu do našeho interiérového studia v Praze.

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5
tel.: 251 560 507, 257 310 032
fax/tel.: 251 560 507
e-mail: prodej@nabytek-max.cz

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. +420 251 560 507 prodej@nabytek-max.cz
Povolené přílohy jsou jpg jpeg gif png pdf a maximální velikost souboru 8 MB
Povolené přílohy jsou jpg jpeg gif png pdf a maximální velikost souboru 8 MB
Přidat další přílohy
Bezpečnostní kód